LKS Ruch Kochanowice - strona nieoficjalna

• Zapraszamy również na klubowego Facebooka, tam więcej aktualności i zdjęć!

pon.

Ruch KochanowiceUnia Lisowice
Ruch Kochanowice 5:2 Unia Lisowice
2021-04-24, 17:00:00

sytuacja coraz gorsza...

• autor: dzemik84, 2017-04-27 08:58

Sobota 29.04.2017r. g. 16:00

RUCH Kochanowice 2:4 UNIA II Kalety (1:3)

bramki: Dobrzyński, Serwatka (k)

Skład: Kallas, Franczok(Pyka), Kasperek, Kaczorowski, Zając(Gajderowicz), Springwald, Hanszla, Cebula, Głowin(Niedźwiedź), Serwatka, Dobrzyński.

Przegrywamy mecz w słabym stylu i nasza sytuacja robi się coraz trudniejsza. Z przebiegu spotkania to Ruch był drużyną która prowadzi grę, tylko to Unia mądrze kontratakowała i zdobywała kolejne bramki. Ambicji naszym zawodników nie można odmówić bo każdy walczył o odwrócenie losów spotkania, brakowało jednak jakości w naszych akcjach. Kolejne mecze pokażą w jaką stronę zmierzamy, bo sezon dopiero na starcie i trzeba walczyć o każdy punkt.

autor: xyzkoniec 2017-04-27 20:12:32

Profil xyzkoniec w Futbolowo "Swoją drogą decyzje lublinieckiego organu pozostawiają wiele do życzenia..." Niestety ale aż oczy bolą jak się to czyta! Albo coś jest zgodne z regulaminem PPN Lubliniec albo nie. Jeżeli regulamin podokręgu jest niezgodny z regulaminem wyższych instancji to powinno się odwoływać. I nie piszę tutaj o odwołaniach tylko do Podokręgu lublinieckiego, ale nawet do śląskiego podokręgu w Katowicach czy centrali w Warszawie. Takich przykładów jest wiele... Z naszego powiatu można przypomnieć choćby dwa najgłośniejsze przykłady z ostatnich lat kiedy to w sezonie 2012/2013 MLKS Woźniki w klasie okręgowej zajął 2 miejsce (decyzją podokręgu miał pozostać na przyszły sezon w okręgówce), a dopiero po odwołaniu uzyskali awans do 4 ligi. Następny przykład to sezon 2011/2012 kiedy to Liswarta Lisów zajęła

autor: xyzkoniec 2017-04-27 20:33:42

Profil xyzkoniec w Futbolowo 2 miejsce w lublinieckiej a klasie, odwołała się i w następnym sezonie rozgrywała swoje mecze w klasie okręgowej. Swoją drogą szkoda że ta sprawa nie została nagłośniowa (Liswarta osiągnęła swój cel i temat ucichł) bo o tym co się wtedy wydarzyło dałoby się książkę napisać.
Nie piszę tego wszystkiego aby kogokolwiek z klubu pouczać, tylko po to żeby się nie poddawać i walczyć o te odebrane punkty tak długo ja się tylko da. Mając na uwadze reorganizację rozgrywek klasy okręgowej i to że w chwili obecnej spadkiem do a klasy jest zagrożonych 4,5 drużyn z naszego podokręgu. Wiadomo że automatycznie przekłada się to na ilość drużyn spadających do b klasy. Oby pod koniec czerwca tych 3 punktów nie zabrakło, bo wtedy będzie można sobie pluć w brodę że można było coś więcej zrobić w tej sprawie.

autor: dzemik84 2017-04-28 09:21:06

Profil dzemik84 w Futbolowo całkowicie się z tym zgadzam.Zarząd podjął taką decyzję bo nie chciał inwestować środków finansowych w sprawie gdzie prawdopodobieństwo wygranej jest nikłe. Kolejnym problemem jest fakt że spokojnie można było zagrać 2 kolejki więcej. Boisko w Kochanowicach będzie jutro w dużo gorszym stanie niż w zeszłym tygodniu gdzie ponoć panowała sroga zima !.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Orzeł Pawonków Liswarta Lisów
Pokój Sadów 5:1 Sparta Tworóg