LKS Ruch Kochanowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Daty treningów na bieżąco w kalendarium - zapraszamy wszystkich chętnych do gry!
  •        

Kalendarium

21

08-2018

wtorek

Trening, 19:30

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

24

08-2018

piątek

25

08-2018

sobota

26

08-2018

niedziela

Ruch Kochanowice - Pokój Sadów, 17:00

27

08-2018

pon.

Ostatnie spotkanie

Ruch KochanowicePłomień Przystajń
Ruch Kochanowice 2:3 Płomień Przystajń
2018-08-19, 17:00:00
BOISKO, UL. SŁONECZNA
     
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Logowanie

Terminarz "A" klasa

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
13  2018-11-11 Huragan Jezioro Żwirex Hadra 14:00
13  2018-11-11 LKS Sieraków Śląski Śląsk Koszęcin 14:00
13  2018-11-11 Sparta II Lubliniec Jedność Boronów 14:00
13  2018-11-11 Sparta Tworóg Liswarta Lisów 14:00
13  2018-11-11 Ruch Kochanowice Mechanik Kochcice 14:00
13  2018-11-11 Promień Glinica Płomień Przystajń 14:00
13  2018-11-11 Pokój Sadów Błękitni Herby 14:00
12  2018-11-04 Płomień Przystajń Pokój Sadów 14:00
12  2018-11-04 Żwirex Hadra LKS Sieraków Śląski 14:00
12  2018-11-03 Mechanik Kochcice Promień Glinica 14:00
12  2018-11-03 Liswarta Lisów Ruch Kochanowice 14:00
12  2018-11-03 Jedność Boronów Sparta Tworóg 14:00
12  2018-11-03 Śląsk Koszęcin Sparta II Lubliniec 14:00
12  2018-11-03 Błękitni Herby Huragan Jezioro 14:00
11  2018-10-28 Sparta II Lubliniec Żwirex Hadra 15:00
11  2018-10-28 Ruch Kochanowice Jedność Boronów 15:00
11  2018-10-28 Pokój Sadów Mechanik Kochcice 15:00
11  2018-10-28 Płomień Przystajń Błękitni Herby 15:00
11  2018-10-27 LKS Sieraków Śląski Huragan Jezioro 15:00
11  2018-10-27 Sparta Tworóg Śląsk Koszęcin 15:00
11  2018-10-27 Promień Glinica Liswarta Lisów 15:00
10  2018-10-21 Żwirex Hadra Sparta Tworóg 15:00
10  2018-10-20 Mechanik Kochcice Płomień Przystajń 15:00
10  2018-10-20 Liswarta Lisów Pokój Sadów 15:00
10  2018-10-20 Jedność Boronów Promień Glinica 15:00
10  2018-10-20 Śląsk Koszęcin Ruch Kochanowice 15:00
10  2018-10-20 Huragan Jezioro Sparta II Lubliniec 15:00
10  2018-10-20 Błękitni Herby LKS Sieraków Śląski 15:00
2018-10-14 Sparta II Lubliniec LKS Sieraków Śląski 15:00
2018-10-14 Ruch Kochanowice Żwirex Hadra 15:00
2018-10-14 Płomień Przystajń Liswarta Lisów 15:00
2018-10-13 Sparta Tworóg Huragan Jezioro 15:00
2018-10-13 Promień Glinica Śląsk Koszęcin 15:00
2018-10-13 Pokój Sadów Jedność Boronów 15:00
2018-10-13 Mechanik Kochcice Błękitni Herby 15:00
2018-10-07 Żwirex Hadra Promień Glinica 15:00
2018-10-06 Liswarta Lisów Mechanik Kochcice 15:00
2018-10-06 Jedność Boronów Płomień Przystajń 15:00
2018-10-06 Śląsk Koszęcin Pokój Sadów 15:00
2018-10-06 Huragan Jezioro Ruch Kochanowice 15:00
2018-10-06 LKS Sieraków Śląski Sparta Tworóg 15:00
2018-10-06 Błękitni Herby Sparta II Lubliniec 15:00
2018-09-30 Ruch Kochanowice LKS Sieraków Śląski 16:00
2018-09-30 Płomień Przystajń Śląsk Koszęcin 16:00
2018-09-29 Sparta Tworóg Sparta II Lubliniec 16:00
2018-09-29 Promień Glinica Huragan Jezioro 16:00
2018-09-29 Pokój Sadów Żwirex Hadra 16:00
2018-09-29 Mechanik Kochcice Jedność Boronów 16:00
2018-09-29 Liswarta Lisów Błękitni Herby 16:00
2018-09-23 Żwirex Hadra Płomień Przystajń 16:00
2018-09-23 Sparta II Lubliniec Ruch Kochanowice 16:00
2018-09-22 Jedność Boronów Liswarta Lisów 16:00
2018-09-22 Śląsk Koszęcin Mechanik Kochcice 16:00
2018-09-22 Huragan Jezioro Pokój Sadów 16:00
2018-09-22 LKS Sieraków Śląski Promień Glinica 16:00
2018-09-22 Błękitni Herby Sparta Tworóg 16:00
2018-09-16 Ruch Kochanowice Sparta Tworóg 16:00
2018-09-16 Pokój Sadów LKS Sieraków Śląski 16:00
2018-09-16 Płomień Przystajń Huragan Jezioro 16:00
2018-09-15 Promień Glinica Sparta II Lubliniec 16:00
2018-09-15 Mechanik Kochcice Żwirex Hadra 16:00
2018-09-15 Liswarta Lisów Śląsk Koszęcin 16:00
2018-09-15 Jedność Boronów Błękitni Herby 16:00
2018-09-09 Żwirex Hadra Liswarta Lisów 16:00
2018-09-09 Sparta II Lubliniec Pokój Sadów 16:00
2018-09-08 Śląsk Koszęcin Jedność Boronów 16:00
2018-09-08 Huragan Jezioro Mechanik Kochcice 16:00
2018-09-08 LKS Sieraków Śląski Płomień Przystajń 16:00
2018-09-08 Sparta Tworóg Promień Glinica 16:00
2018-09-08 Błękitni Herby Ruch Kochanowice 16:00
2018-09-02 Płomień Przystajń Sparta II Lubliniec 16:00
2018-09-01 Promień Glinica Ruch Kochanowice 16:00
2018-09-01 Pokój Sadów Sparta Tworóg 16:00
2018-09-01 Mechanik Kochcice LKS Sieraków Śląski 16:00
2018-09-01 Liswarta Lisów Huragan Jezioro 16:00
2018-09-01 Jedność Boronów Żwirex Hadra 16:00
2018-09-01 Śląsk Koszęcin Błękitni Herby 16:00
2018-08-26 Żwirex Hadra Śląsk Koszęcin 17:00
2018-08-26 Huragan Jezioro Jedność Boronów 17:00
2018-08-26 Sparta II Lubliniec Mechanik Kochcice 17:00
2018-08-26 Ruch Kochanowice Pokój Sadów 17:00
2018-08-25 LKS Sieraków Śląski Liswarta Lisów 17:00
2018-08-25 Sparta Tworóg Płomień Przystajń 17:00
2018-08-25 Błękitni Herby Promień Glinica 17:00
2018-08-19 Pokój Sadów 2:2 Promień Glinica zobacz ›
2018-08-19 Ruch Kochanowice 2:3 Płomień Przystajń zobacz ›
2018-08-19 Żwirex Hadra 6:3 Błękitni Herby zobacz ›
2018-08-18 Mechanik Kochcice 2:0 Sparta Tworóg zobacz ›
2018-08-18 Liswarta Lisów 0:3 Sparta II Lubliniec zobacz ›
2018-08-18 Jedność Boronów 0:2 LKS Sieraków Śląski zobacz ›
2018-08-18 Śląsk Koszęcin 4:3 Huragan Jezioro zobacz ›

Najbliższe spotkanie

Ruch KochanowicePokój Sadów
Ruch Kochanowice   Pokój Sadów
2018-08-26, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Żwirex Hadra 6:3 Błękitni Herby
Śląsk Koszęcin 4:3 Huragan Jezioro
Jedność Boronów 0:2 LKS Sieraków Śląski
Liswarta Lisów 0:3 Sparta II Lubliniec
Mechanik Kochcice 2:0 Sparta Tworóg
Ruch Kochanowice 2:3 Płomień Przystajń
Pokój Sadów 2:2 Promień Glinica

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Błękitni Herby - Promień Glinica
Ruch Kochanowice - Pokój Sadów
Sparta Tworóg - Płomień Przystajń
Sparta II Lubliniec - Mechanik Kochcice
LKS Sieraków Śląski - Liswarta Lisów
Huragan Jezioro - Jedność Boronów
Żwirex Hadra - Śląsk Koszęcin